X Dziecięca Gala Taneczna

23.10.2016r. sześciolatki z grupy VII i VIII wzięły udział w X Dziecięcej Gali Tanecznej, która zorganizowana została w Piątnicy. Głównym organizatorem kolejnej edycji turnieju tańca towarzyskiego był klub Akat pod kierunkiem pana Jacka Baczewskiego, który zaprosił dzieci do zaprezentowania swoich umiejętności szerokiemu gronu wybitnych tancerzy.  Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem ćwiczyły układy, aby pokazać się z jak najlepszej strony.Dzieci zaprezentowały tańce dyskotekowe jak również Cza – Czę  i Polkę. Piękne kolorowe stroje dopełniły całość. Przez chwilę mogły poczuć się jak prawdziwi tancerze. Za swój udział każdy otrzymał medal i pamiątkową statuetkę. Wielu z nich już dziś zapowiedziało dalsze rozwijanie swoich umiejętności tanecznych w klubie pod kierunkiem pana Jacka.