Babciu! Dziadku! Poczytaj mi! – grupa V

Któż z nas nie lubił, kiedy w dzieciństwie babcia lub dziadek opowiadali nam bajki…Były to tajemnicze chwile, do których wracamy po latach.  Najwspanialsze było to, że babcia czy dziadek mieli dla nas czas… Seniorzy poświęcili swój czas dla dzieci z grupy V. Była to Babcia Arturka i Piotrusia K. Babcie czytały dzieciom bajki i wiersze. Maluchy mogły nie tylko słuchać, również oglądać ilustracje i wcielać się w bohaterów czytanych utworów literackich.
Spotkaniom towarzyszył uśmiech i sympatyczna atmosfera. Seniorzy poczuli satysfakcję oraz zdali sobie sprawę z tego, że są potrzebni.

Dziękujemy Babciom za przybycie. Zapraszamy do galerii

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES