Bal u Arlekina 2016

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Nie zabrakło go również w naszym przedszkolu.

W tym roku bawiliśmy się 11stycznia. Już od samego rana przybywały do przedszkola różne postacie z bajek. Były księżniczki, wróżki, motylki, piraci i piratki jak również przedstawiciele znanych nam zawodów lekarze, pielęgniarki, strażacy, policjanci i wiele, wiele innych osób. Nie sposób wymienić wszystkich.Do wspólnej zabawy zaprosili nas aktorzy z Teatru „CoNieco” z Białegostoku,
którzy w strojach klaunów zachęcali do tańca przygotowaną muzyką.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez aktorów. Było mnóstwo konkursów, w których każdy chciał wziąć udział. Przedszkolaki głośno kibicowali swoim kolegom i koleżankom. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również gościa specjalnego, którym był ulubiony przez wszystkie dzieci święty Mikołaj. Przybył do nas z wielkim workiem pełnym prezentów. Na szczęście w naszym przedszkolu są same grzeczne dzieci i każdy otrzymał upominek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.