Cała Polska czyta Dzieciom – grupa II

W środę w naszej grupie gościliśmy panią Emilkę, mamę Oliwii Samluk, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” wprowadziła nas w świat problemów kotka Mruczusia.  Były to opowiadania o kotku , który musiał uporać się ze swoimi codziennymi problemami: przyznaniem się do kłamstwa, obawą przed nieznanym przedszkolem, strachami, które nie pozwalają zasnąć oraz złym humorem. Były to dokładnie te same rozterki które miewają przedszkolaki. Dzieciaki dokładnie wiedziały co przeżywa Mruczuś. Dzięki niemu nauczyły się , że nawet w trudnej sytuacji najlepiej powiedzieć  jest prawdę. Po tak pouczającej lekturze Oliwka ze swoją mamą poczęstowały dzieci lizakami. Dziękujemy pani Emilce i zachęcamy  pozostałych rodziców do odwiedzenia nas z ciekawą lekturą.