Dbamy o nasze zdrowie – grupaII

W listopadowym ,zdrowym tygodniu dzieciaki z grupy II obejrzały spektakl teatralny pt. „Psotna Anka Jagodzianka”. Zachęceni do zdrowego odżywiania przez aktorów, samodzielnie komponowały kanapki.  Wszystkie były kolorowe, a do tego bardzo smaczne. Apetyt dopisywał naprawdę wszystkim. Oprócz wiedzy na temat zdrowej i niezdrowej żywności przedszkolaki  dowiedziały się na zajęciach, że na nasze zdrowie mają również wpływ ruch, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz higiena osobista. Dzieciaki wiedzą już jak należy dbać o swoje zdrowie żeby nie zachorować, oraz jak postępować i czego unikać, gdy zdarzy im się już zachorować. Na koniec tygodnia każdy przedszkolak ,otrzymał odznakę dzielnego pacjenta.