„Dla Ciebie Polsko” – Koncert piosenki patriotycznej z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

100-lecie Niepodległej w naszej 15-stce!!!

To wyjątkowe święto 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczciliśmy w naszym przedszkolu Koncertem Piosenki Patriotycznej „Dla Ciebie Polsko!!!”By każde dziecko zrozumiało: „Co to jest niepodległość?” grupa V przygotowała występ artystyczny na ten temat. Nie mogło odbyć się również bez wspólnej recytacji wiersza „Katechizm polskiego dziecka”
i odśpiewania przez całą społeczność naszego przedszkola hymnu Polski. Wszystkie przedszkolaki pięknie zaprezentowały się ze swoimi utworami o Polsce i dla Polski, dlatego można uznać , że egzamin na młodego patriotę zdały wyśmienicie!!!