Dzień Babci i Dziadka w grupie VI

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z grupy VI również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie, podczas którego przenieśliśmy się w odległe czasy, gdy babcia i dziadek byli tacy mali jak ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości był występ artystyczny grupy tanecznej prowadzonej pod kierunkiem pana Jacka Baczewskiego. Dzieci zaprezentowały kilka tańców m.in. taniec dyskotekowy, taniec – czekolada, cza – czę. Następnie przedszkolaki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty w postaci ramki ze zdjęciem. Na koniec wszyscy rozkoszowali się słodkościami . Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.