Dzień Dziecka – grupa IV

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci.  Z okazji tego święta dzieciaki z grupy IV wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „Magiczny świat”. Dzieci w miłej atmosferze spędziły radośnie czas biorąc udział w aktywnej zabawie. Tu czas płynął bardzo szybko, nikt nie miał czasu się nudzić. Przedszkolaki mogły pojeździć samochodzikami, wspiąć się na różne przeszkody, pobawić w basenie z piłeczkami, poskakać na trampolinie itd., a na koniec zregenerować siły słodkim sokiem owocowym. Poprzez zabawę dzieci rozwijały koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność motoryczną. Wspólna zabawa sprzyjała integracji społecznej wszystkich uczestników wycieczki. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę.        I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.  Do przedszkola wróciliśmy zadowoleni i zmęczeni, bardzo chętnie wybierzemy się jeszcze raz na taką wycieczkę.