Dzień rodziny czyli „Mały, Wielki Talent ” w grupie VI

24 maja 2016r. spotkaliśmy się z naszymi rodzicami, aby uczcić Święto Rodziny. Tym razem rodziny zaprezentowały swoje ukryte talenty. Każdy zespół rodzinny przygotował krótki występ artystyczny. Rodzice i dzieci wykazali się ogromną kreatywnością. Były tańce, piosenki, wiersze, akrobacje sportowe, a nawet czary. Wszystkich zachwycił występ Zuzi i jej mamy gdy pluszowa zabawka zamieniła się w żywego królika. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a w podziękowaniu za wspaniały występ otrzymali dyplom za odwagę i kolorowy balonik. Po wspólnej zabawie przedszkolaki złożyły rodzicom życzenia z okazji ich święta, a następnie wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty. Rodzice w zamian zaprosiły swoje pociechy na słodki poczęstunek.