Dzień Rodziny – grupa II

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której  towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech.We wtorek, 24 maja przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną. Słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie.  Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Rodzice  w ramach rewanżu  również przygotowali niespodziankę dla swoich dzieci. W ramach innowacji teatralnej Teatr Rodzicielski – „Teatralny Krąg „- zainscenizowali „Rzepkę ” J. Tuwima .