Dzień Tańca 2018

W piątek 27 kwietnia, obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Tańca. Jak powszechnie wiadomo, taniec to wspaniała forma aktywności ruchowej dająca wiele radości i zadowolenia. W naszym przedszkolu ten dzień był okazją do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych począwszy od maluszków na starszakach skończywszy. Tego dnia przedszkolaki przybyły do przedszkola w tanecznych nastrojach. Nie zabrakło tańca z rekwizytami, dzieci tańczyły ze wstążkami, chustami oraz pomponami. Radosne rytmy dopływały do naszych uszu, nogi same rwały się do tańca. Barwne stroje i różnorodne układy choreograficzne utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że taniec to nie tylko ruch, ale też ogromna radość.Był to wspaniały dzień, pełen radości, wspólnej i wesołej zabawy, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.