Komunikat dla Rodziców kandydatów do przedszkola

Opublikowanie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych odbędzie się 30 marca 2020 r. o godz. 12:00 na drzwiach wejściowych do przedszkola.

Preferujemy :

– sprawdzenie w wersji elektronicznej przez zalogowanie się do systemu rekrutacji (wersja dostępna tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) – status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty. Instrukcja  dotycząca elektronicznego potwierdzenie woli przyjęcia została zamieszczona w zakładce Dokumenty,

– sprawdzenie i potwierdzenie telefoniczne :  tel.  86 218 91 19 – status kandydata z zakwalifikowanego na przyjęty zmienia przedszkole,

– sprawdzenie i potwierdzenie e-mailem: przedszkole_nr_15@interia.pl – status kandydata z zakwalifikowanego na przyjęty zmienia przedszkole.

Jeśli powyższe sposoby sprawdzenia listy kandydatów nie powiodą się, sprawdzić listę i złożyć potwierdzenie woli można będzie również w przedszkolu  w godzinach 08:00-16:00  do dnia 2 kwietnia 2020 r.

Opublikowanie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych odbędzie się 03 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 na drzwiach wejściowych do przedszkola.