Konkurs „Aktywna Rodzina”

organizowany przez

Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

PRZEDMIOT KONKURSU:
Plakat zawierający minimum 3 zdjęcia przedstawiające różne formy aktywności ruchowej dzieci i rodziców.

WYMAGANIA SZCZEGÓŁOWE:

• Plakat: kartka techniczna wielkości od ok. 21cm/30 cm (A4) do ok. 30cm/42 cm (A3).
  • Plakat ma zawierać minimum 3 kolorowe zdjęcia w formacie od 9cm/13cm do możliwie maksymalnego.
  • Treść zdjęć: minimum dwie różne formy aktywności ruchowej (np. zabawy zimowe, sporty zimowe, jazda na rowerze, jazda na rolkach, pływanie, kajakarstwo, wycieczki górskie, spacery etc.). Zdjęcia mają przedstawiać dziecko (dzieci) wraz z rodzicami (opiekunami) lub rodzicem (opiekunem).
  • Plakat ma zawierać tytuł. W tytule nie powinny znajdować się dane rodziny.
  • Każdy plakat ma zawierać metryczkę na odwrocie zawierającą: imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy oraz informację z kim wykonywało plakat ( np. Jan Kowalski z grupy IV wraz z rodzicami lub np. Jan Kowalski z grupy IV wraz z mamą etc.)
  • Zwycięskie prace przechodzą na własność organizatorów, a dostarczenie wszystkich prac jest jednocześnie zgodą na publikację i ekspozycję.

CELE KONKURSU:

• Promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.
  • Promowanie aktywności ruchowej całej rodziny jako formy spędzania wolnego czasu.
  • Wzmocnienie więzi rodzinnych i integracja międzypokoleniowa poprzez wspólne działanie.

UDZIAŁ W KONKURSIE:

• Uczestnikami konkursu mogą być dzieci z grup I-VII wraz z rodzicami.
  • Rodzeństwa mogą składać jeden wspólny plakat.
  • Prace należy składać u nauczycielek poszczególnych grup w terminie od 16.03. do 27.03.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

• Oceny pracy dokona jury powołane przez organizatorów.
  • Dla zwycięzców przewidziane są nagrody: za 3 pierwsze miejsca i 3 wyróżnienia. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.

Organizatorzy:

Zofia Zaręba, Anna Zalewska