MAMO! TATO! POCZYTAJ MI! – GRUPA V

Cykl spotkań Mamo! Tato! Poczytaj mi!  w grupie V cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tym razem naszym gościem była Mama Natalki, która przeczytała dzieciom kilka wybranych baśni z Magicznej Księgi Baśni. Przedszkolaki z uwagą słuchały bajki  o bohaterskich czynach Szewczyka, o dziewczynce, która przypadkiem trafia do leśnej chatki zamieszkałej przez rodzinę niedźwiadków, przygód Małej Syrenki…. podziwiały piękne ilustracje i wydawały przy tym dźwięki zachwytu.

Dziękujemy  Pani Anetce – Mamie Natalki za miłe spotkanie.

Styczeń to miesiąc kiedy swoje święto obchodzą nasze kochane Babcie i Dziadkowie. Dziadkowie kształtują tożsamość wnucząt – zarówno rodzinną jak  i historyczną. Dlatego to właśnie Ich zapraszamy w styczniu do głośnego czytania w przedszkolu. Myślimy, że wspólnie spędzony czas sprawi wiele radości zarówno dzieciom jak i seniorom. Zapraszamy!

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES