Mikołajki w grupie IV

6 grudnia Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. Nie wszędzie jednak może dotrzeć osobiście, dlatego czasami wysyła swoich pomocników. Grzeczne dzieci z grupy IV odwiedziły Mikołajka i elf. Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich milusińskich. Pomocnice Świętego Mikołaja oprócz wymarzonych prezentów zaproponowały wiele wesołych zabaw i konkursów. Najbardziej podobały się dzieciakom zabawy z chustą animacyjną, a także przechodzenie przez  tunel i chodzenie po linie. Nie zabrakło również tańców i malowania twarzy. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w konkurencjach . Oprócz pełnego prezentów worka pomocnice św. Mikołaja przywiozły ze sobą dużo uśmiechu. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja. W tym dniu na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka, impreza imieninowa naszego podopiecznego – również Mikołaja. Wszystkie dzieci złożyły koledze życzenia, a w zamian dostały słodką niespodziankę. Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym wychowankom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.