Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato, bo w książkach tak wiele się dzieje…-grupa IV

W bieżącym roku szkolnym zainicjowaliśmy w naszej grupie akcję pod hasłem: „ Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Głównym zadaniem akcji jest rozwijanie u dziecka potrzeby kontaktu z książką, zachęcanie do słuchania bajek i opowiadań w wykonaniu rodziców, a w przyszłości do samodzielnego czytania. W ramach tego przedsięwzięcia zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków, by raz w miesiącu odwiedzali naszą grupę i czytali dzieciom ulubione książki, bajki z dzieciństwa. Dla naszych przedszkolaków jest to wspaniała okazja nie tylko do zapoznania się z różnymi rodzajami literatury dziecięcej, ale również do spędzenia niepowtarzalnych chwil z najbliższymi.

W tym miesiącu gościła u nas Pani Patrycja Składanek – mama Laury. Dzieciaki mogły posłuchać bajki z serii „Masza i niedźwiedź”.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Patrycji za odwiedziny.