Podsumowanie konkursu matematyczno – przyrodniczego „Zagrajmy z przyrodą”

17 maja 2018r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu matematyczno – przyrodniczego pt. „Zagrajmy z przyrodą”.  Organizatorem konkursu było nasze przedszkole we współpracy z Nadleśnictwem Łomża. Zadaniem konkursowym było stworzenie gry (np. planszowej, karcianej, logicznej itp.) o tematyce matematyczno – przyrodniczej. Zaproszeni goście i laureaci konkursu obejrzeli krótką część artystyczną związaną z przyrodą i jej ochroną, przygotowaną przez najstarszą grupę naszego przedszkola. Następnie pani dyrektor Janina Szenk- Leszczyńska i pani Katarzyna Sobocińska – reprezentująca Nadleśnictwo Łomża wręczyły dyplomy i upominki.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.