Spotkanie z Żołnierzem w grupie III

22 lutego 2019 roku nasze przedszkole odwiedził tata Kornelki pan Marcin Chodorowski, który jest zawodowym  żołnierzem. Celem naszego spotkania było ukazanie dzieciom służby żołnierskiej oraz znaczenia wojska.

Podczas swej prezentacji przedstawił codzienne obowiązki żołnierza a także niebezpieczeństwa z jakimi może spotkać się w swojej pracy. Zwrócił uwagę na bezpieczeństwo, zaznaczył, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie i ruch. Uświadomił dzieciom, że żołnierze zdają egzaminy sprawnościowe, muszą codziennie rano biegać i ćwiczyć. Ponadto nasz gość przeprowadził żołnierski trening, czyli musztrę. Przedszkolaki z zaangażowaniem wykonywały polecenia.

Bardzo dziękujemy panu Marcinowi  za ciekawe spotkanie w naszym przedszkolu i życzymy samych zaszczytnych chwil w służbie Ojczyźnie.