Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka – grupa II

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Maluszki stanęły na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności

Z uśmiechem na twarzach recytowały wiersze i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców  gromkie brawa. Zanim zostały prawdziwymi przedszkolakami w obecności zgromadzonych gości złożyły uroczystą przysięgę po czym nasza koleżanka w zastępstwie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nas nauczycieli

Naszym kochanym przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wspaniałą przygodą i niósł dobro oraz wiele pozytywnych doświadczeń. Wierzymy, że nasze dzieci będą potrafiły dbać o swoje prawa i otwarcie bronić swoich przekonań, że będą optymistami 🙂