Uwaga Konkurs!

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieciaki i Rodziców do udziały w Konkursie pt. „Jesienne Cudaki” Regulamin poniżej:

Regulamin konkursu „Jesienne cudaki”

Jesień to piękna pora roku. Proponujemy, by wykorzystać ten czas na wspólne spacery, a ze znalezionych  darów jesieni (między innymi owoców i warzyw, liści, żołędzi, orzechów, jarzębiny itp. ) stworzyć JESIENNE CUDAKI.
• Postanowienia ogólne
Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i rodziców z Przedszkola Publicznego nr 15.
Organizatorzy: nauczycielki: Sylwia Chojnowska, Anna Krupińska, Anna Zalewska.
• Cel konkursu
Głównym celem konkursu jest rozwijanie kreatywności dzieci w wieku przedszkolnym, promowanie edukacji przyrodniczej, rozwijanie kreatywności, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych dzieci,  rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych, promowanie postaw ekologicznych i zdrowego trybu życia, nawiązanie pozytywnych więzi rodzinnych.
• Zakres tematyczny
Tematyka prac plastycznych musi nawiązywać do hasła konkursu „Jesienne cudaki.”
Wymagania konkursowe
• Dzieła plastyczne będą oceniane przez jury, nauczycieli przedszkola.
• Forma wykonania prac- technika przestrzenna.
• Każda praca powinna spełniać następujące kryteria: oryginalność pomysłu, zbieżność z tematyką, atrakcyjność dla odbiorcy, użycie naturalnych surowców.
• Termin wykonania prac 24.10. 2022r.
• Dnia 25.10. 2022 r. jury dokona podsumowania konkursu i wyłonienia zwycięzców.
• Zdjęcia z konkursu zostaną umieszczone na przedszkolnej stronie fb.
• Prace konkursowe zostaną wyeksponowane w głównym holu przedszkola.