„Wielka Księga Przygód” – warsztaty filmowe

23 marca, 5 – i 6 – latki z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w warsztatach filmowych organizowanych przez Teatrshow. Do sali widowiskowej przy Szkołach Katolickich w Łomży przywiodła przedszkolaki niewątpliwie ciekawość i chęć zgłębienia tajemnic planu filmowego, ale także możliwość interaktywnego udziału w widowisku.  Już na początku show niektórzy „szczęśliwcy” otrzymali kartę – niespodziankę,  która uprawniała do zagrania jednej z ról w powstającym na warsztatach filmie pt. „Tajemnicza Księga Przygód”. Oprócz posmakowania gry aktorskiej, dzieciaki miały okazję do poznania kilku atrybutów prawdziwego filmowca min. klapsa, kamery czy krzesła reżyserskiego. Czerpały też wiele radości ze zdjęć w tzw. greenbox’ie, z którego w mgnieniu oka przenosiły się w najdalsze zakątki świata. Z tego pełnego wrażeń spotkania Pan montażysta obiecał stworzyć krótki film, który prześle do przedszkola za około 4 tygodnie.

Czekamy więc z niecierpliwością! 🙂

IMG_0588 IMG_0589 IMG_0590 IMG_0591 IMG_0594