Dziś w naszym przedszkolu radośnie powitaliśmy pierwszy dzień wiosny! Dzieci przyszły ubrane w kolorowe stroje, nie zabrakło kwiatów, zieleni i wiosennego uśmiechu. Były wspólne zabawy, piosenki o wiośnie oraz spacer, podczas którego szukaliśmy pierwszych oznak budzącej się do życia przyrody . To był pełen radości i energii dzień! Mamy nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre!















