WYCHOWANKOWIE GRUPY VII W DĘBNIKACH

Dnia 6.06.2017 roku korzystając z pięknej pogody poszerzaliśmy swoje wiadomości na temat przyrody w Nadleśnictwie Nowogród w Dębnikach. Idąc ścieżką edukacyjną dzieci poznawały dary lasu, rozpoznawały zwierzęta i ptaki. Zobaczyły mrowisko, słuchały śpiewu ptaków, utrwalały wiadomości dotyczące środowiska przyrodniczego oraz kształtowanie pozytywnej postawy według otaczającej nas przyrody. Na koniec było ognisko i pieczenie kiełbasek. Dzieci cieszyły się swobodą na terenie ośrodka.

Serdeczne podziękowania składamy pani Ewie mamie Huberta za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania z żywą przyrodą.

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still CameraKODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera