Wycieczka do kina – grupa VII

3 grudnia 2019r. przedszkolaki z grupy VII wybrały się na wycieczkę do kina „Millenium” w Łomży na bajkę animowaną „Kraina lodu II”. Bohaterki filmu Anna i Elsa wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odkryć tajemnicę magicznych zdolności jednej z nich, a także w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa. Wraz z towarzyszącymi im przyjaciółmi Olafem, Kristoffem i Svenem poznają całkowicie nowy świat. Film dostarczył przedszkolakom całej masy wzruszeń, opowiadając o wartości rodziny i poświęceniu dla innych. Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia. Dała możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwałej i bogatej wiedzy o otaczającym świecie. Stanowiła również okazję do wzmacniania więzi koleżeńskich i wyrabiania u dzieci nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.