Wycieczka do restauracji „Amadeus” w Łomży – grupa III i VIII

26 lutego 2019r mieliśmy okazję odwiedzić restaurację „Amadeus” w Łomży. Była to doskonała okazja, by sprawdzić w praktyce nasze umiejętności kulturalnego zachowania, których uczymy się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Zdobi cię kultura bardziej niż fryzura”. Na miejscu powitała nas pani kelnerka, która bardzo ciekawie opowiedziała o swojej pracy, jak również o pracy innych pracowników restauracji – kucharzy, recepcjonisty.  Następnie dzieci usiadły do elegancko zastawionych stolików. Przedszkolaki częstowały się mini pizzą i piły pyszny sok. Dzieci pamiętały o dobrych manierach, używały słów „proszę”, „dziękuję”, bardzo elegancko i kulturalnie zachowywały się przy stolikach.Dzieci były zachwycone pobytem w restauracji i oświadczyły, że z pewnością niebawem tam wrócą.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę podczas pobytu.