Wyjazd starszaków do PWSiP na Akademię Przedszkolaka

20.02.2020 grupa VIII wyjechała na uczelnię na kolejny wykład, który dotyczył bezpieczeństwa. Studenci przenieśli nas w bajkową krainę lodu, by pokazać przygodę Olafa, która mogła skończyć się niebezpiecznie, gdyby na pomoc nie przyszła Policja. Oprócz ciekawej prelekcji przedszkolaki mogły też zwiedzić najważniejsze miejsca na uczelni. Byliśmy w studenckiej bibliotece, gdzie pracuje mama Adriana i laboratorium języka angielskiego, gdzie pracuje tata Rysia. Dzięki zaangażowaniu rodziców mieliśmy okazję przyjrzeć się hali do produkcji żywności i uczestniczyć w testowaniu robotów konstruowanych przez studentów. To był ciekawy dzień, który poszerzył wiedzę dzieci na temat zawodów dorosłych. Dziękujemy serdecznie Rodzicom!