Z wizytą w Bibliotece – grupa VII

7 lutego dzieci z grupy VII odwiedziły Filię Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.
Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z tym magicznym miejscem. Dowiedziały się między innymi tego, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować i jak chronić książki przed zniszczeniem.  Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Kilkoro z nich już wcześniej odwiedzało tę bibliotekę ze swoimi rodzicami. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, lecz to dział dla najmłodszych zainteresował ich najbardziej. Nasze pociechy chętnie opowiadały o swoich ulubionych bajkach, o tym, kto im czyta na dobranoc i jakie książki w szczególny sposób im przypadły do gustu. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci tam,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.