Z wizytą w bibliotece

Wizyta w Bibliotece Publicznej filii nr 6 przedszkolaków z grupy V. Spotkanie poświęcone było wierszom o wiośnie, którą zaprezentowała młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 z Łomży. Takie miłe doświadczenia kształtują i zawsze pozostają na długo w pamięci.