Zajęcia z jezykiem angielskim w grupie III

Od września grupa 4-latków  uczęszcza na zajęcia z języka angielskiego. Nauczycielka prowadząca zajęcia wprowadza dzieciaki w świat języka angielskiego w naturalny sposób,         aby stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po pół godziny i  prowadzone są w formie zabawy, w korelacji  z wszystkimi obszarami edukacji. Do wprowadzenia i utrwalenia słówek i zwrotów  wykorzystywane są również, w miarę możliwości, sytuacje z dnia codziennego (zabawy dowolne, posiłki, spacery itp.). Dzieci słuchają nauczyciela z jednoczesnym obserwowaniem jego gestów i mimiki, słuchają nagrań w języku angielskim (historyjki, dialogi, piosenki, wierszyki), słuchają  tekstu czytanego jak również recytują wierszyki i śpiewają piosenki.W naszym przedszkolu   ENGLISH IS FUN !!!

Zdjęcia dostępne na stronie grupy www.picasaweb.com