Dzień Edukacji Narodowej w grupie VII

14 październikaDzień Edukacji Narodowej nazywany jest także Dniem Nauczyciela to wyjątkowe święto. Tego dnia uczniowie i wychowankowie składają swoim nauczycielom życzenia. W grupie VII dzieci wraz ze swoimi rodzicami przygotowały specjalną niespodziankę. W życiu czasami tak się zdarza, że nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Nasza pani Ewa zachorowała i niestety nie mogła świętować tego dnia ze wszystkimi. Jednak maluchy znalazły i na to sposób. Zadzwoniły do swojej wychowawczyni i wszyscy razem wyrecytowali piękny wiersz z życzeniami kierując go jednocześnie do Pani Marty i Pani Ewy. Na koniec chórem zaśpiewały swoim wychowawczyniom „STO LAT…” Łzy kręciły się paniom w oczach ze wzruszenia. Każdy przedszkolak został mocno wyściskany przez Panią Martę, a Pani Ewa obiecała, że to uczyni zaraz po powrocie do przedszkola.