„Dzisiaj w Betlejem” Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z grupy VII

        Jasełka mają wieloletnią tradycję w naszym przedszkolu, a w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały przedstawienie. Ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują, jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

Pięciolatki mogły zaprezentować także swoje umiejętności podczas spotkania noworocznego zorganizowanego w naszym przedszkolu dla Sekcji Emerytów i Rencistów przy oddziale ZNP w Łomży. Za swój występ otrzymały od publiczności gromkie brawa i drobny upominek w postaci książeczek.