Grupa V z wizytą w Regionalnym Ośrodku Kultury

27 października przedszkolaki z grupy V, w ramach realizacji cyklu zajęć „Poznajemy ciekawe zawody najbliższych”, wybrali się do Regionalnego Ośrodka Kultury. Tym razem swój zawód zaprezentowała nam Mama Alusia, która jest instruktorem i choreografem tańca w Zespole Pieśni i Tańca Łomża. Dzieci bezpośrednio zetknęły się z polskim folklorem muzycznym i tanecznym. Zobaczyły studio nagrań, salę lustrzaną, stroje ludowe, tańczyły i bawiły się z tancerkami z Zespołu Pieśni i Tańca Łomża. Miło było oglądać ich zaangażowanie i uśmiechnięte buzie.Dziękujemy pani Justynce za poświęcony czas i wspaniałą lekcję folkloru. Zapraszamy kolejnych rodziców do prezentacji swoich zawodów.