Mikołajki w grupie VI

W tym roku Mikołajki w grupie VI obchodziliśmy bardzo wesoło. Już od rana dzieci były podekscytowane. Tego dnia odwiedzili nas pomocnicy Świętego Mikołaja – elfy. Oczekiwanie na przybycie Mikołaja elfiki umiliły nam  wspólnymi zabawami. Były wyścigi, przechodzenie przez tunel, przechodzenie pod liną, zabawy z chustą animacyjną. Zabawom towarzyszyła świąteczna muzyka. Nawet nie zauważyliśmy jak szybko minął czas i ktoś zapukał do drzwi. Był to oczywiście Mikołaj. Wszyscy powitaliśmy go gromkimi brawami. Gość był bardzo zmęczony, więc posadziliśmy go na honorowym miejscu. Opowiedział nam o przedświątecznej pracy i o miejscach, które już odwiedził. Ponieważ dzieci z naszej grupy były w tym roku bardzo grzeczne, a ci którym nie bardzo się to udało obiecali poprawę, Mikołaj wręczył upominki. Na koniec zrobiliśmy wspólną fotografię i pożegnaliśmy gości piosenką. Będziemy miło wspominać ten dzień i czekać na kolejne spotkanie.