Pasowanie na przedszkolaka w grupie II

26 października był szczególnym dniem dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Właśnie tego dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem pań nauczycielek. Maluchy wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą, gdyż był to ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek na dobry początek wspólnych czterech lat edukacji przedszkolnej.