Piknik Rodzinny w grupie VIII

26 maja był wyjątkowym dniem nie tylko dla mam, ale również dla tatusiów i dzieci z grupy VIII. Tego dnia uroczyście obchodziliśmy Dzień Rodziny na pikniku w Olszynce. Wszyscy dobrze wiemy, że dla dziecka najważniejszy jest bezpośredni kontakt z mamą i tatą. Dzieci uwielbiają przebywać w towarzystwie rodziców, choć tak rzadko mają do tego okazję. Postanowiłyśmy umożliwić to naszym podopiecznym. Wszyscy razem spotkaliśmy się na Placu Niepodległości w Łomży i ruszyliśmy w kierunku Olszynki.

Na miejscu czekali na nas animatorzy, którzy przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw dla dzieci i ich rodziców. Zanim jednak daliśmy się porwać zabawie, dzieci przygotowały krótki występ artystyczny dla swoich rodziców. Mimo, iż montaż słowno – muzyczny nie trwał długo wystarczył, aby wzruszyć niejedno twarde serce.  Łzy wzruszenia, radość i wspólna zabawa towarzyszyły nam przez cały dzień. Szczęście dzieci było najwspanialszym widokiem, jakie można byłoby zobaczyć tego dnia. Zabawy, wspólne ognisko i czas spędzony z rodzicami to niezapomniane chwile dla każdej rodziny. Cieszymy się wraz z nimi, że mogłyśmy przyczynić się do ich szczęścia.

Wszystkim rodzicom i ich dzieciom życzymy więcej takich chwil w życiu.