Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łomży pt: ,,Ekologiczny stroik wielkanocny”.

Z radością informujemy, iż komisja konkursowa, biorąc pod uwagę główne kryterium konkursu ,,upcykling” czyli przetwarzanie śmieci w rzeczy wartościowe pod względem estetycznym lub artystycznym wyłoniła pracę Waldemara Olszewskiego z grupy IV przyznając mu II nagrodę. Gratulacje Walduś 🙂

W konkursie wzięły udział następujące osoby: Wanessa Julecka, Gabriela Grześ, Aleksander Jankowski, Wiktoria Nawrocka, Nela Jankowska, Waldemar Olszewski, Maja Leśniewska, Franciszek Baczewski. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie dostały pamiątkowe dyplomy a nasze przedszkole otrzymało dostęp on-line do spektaklu ekologicznego pt: ,,Kolory miasta”. Dziękujemy serdecznie.

Ogromne brawa dla wszystkich uczestników i oczywiście ich rodziców za pomoc w osiągnięciu sukcesu. 🙂