Święto Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Święto Babci i Dziadka wzbudza w przedszkolakach ogromne emocje, dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.
Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce z okazji ich święta odbyły się uroczyste spotkania, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. W ten sposób chciały podziękowały dziadkom za trud włożony w ich wychowanie.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego 🙂 🙂