Bezpłatne zajęcia muzyczno – ruchowe dla dzieci w AKADAEMII MAJKI JEŻOWSKIEJ

Kochane Dzieciaki, Drodzy Rodzice!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z codziennych, bezpłatnych zajęć ruchowo – muzycznych dla dzieci w wieku do 6 r.ż. oraz w wieku 7 – 10 lat organizowanych przez Akademię Majki Jeżowskiej. Obecnie w zabawach uczestniczy około 4 tyś dzieci, a warto, aby było Was jeszcze więcej!

Rozkład zajęć:

• Codziennie o godz. 10.30 odbywają się warsztaty „Baby Dance”. Baby Dance to zabawa muzyką, piosenką i tańcem dla dzieci do 6 r.ż.
  • Codziennie o godz. 11.30 odbywają się warsztaty „Dzieciak sam w domu”. Dzieciak sam w domu to warsztaty ruchowo – muzyczne, w których tanecznie zwiedzamy świat, uczymy się nowych rzeczy i wprawiam w ruch ciała dzieci w wieku 7 – 10 lat.

Zajęcia prowadzą: Joanna Bąk – Instruktor tańca, edukator muzyką i ruchem – Serce Akademii. Beata Kaczor – trener mentalny – Mózg Akademii.

Dzięki przyjemnemu zmęczeniu, jakie mamy nadzieję Was ogarnie, w Waszych organizmach wytworzą się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Będziecie zadowoleni, uśmiechnięci
i wciąż pełni energii!

Spróbujcie, a jesteśmy pewni, że nie pożałujecie! 🙂 🙂 🙂