Dzień Przedszkolaka w grupie III

20 września to ważny dzień dla przedszkolaków w całej Polsce. Od 2013 roku Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto ustanowione uchwałą sejmu. Święto ma na celu popularyzację wychowania przedszkolnego i podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. W tym roku przedszkolaki z grupy III świętowały ten dzień bardzo wesoło. Zaraz po śniadaniu wybraliśmy się do sali zabaw „Magiczny świat”. Największą atrakcją dla dzieci była ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów,  trampolin, sznurkowej huśtawki. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do  przedszkola, gdzie czekała na wszystkich kolejna niespodzianka w postaci nowych zabawek zakupionych z tej okazji dla dzieci.

Był to dzień pełen radości i beztroskiej zabawy.