„Moja własna książeczka” – podsumowanie konkursu literacko – plastycznego

11 maja 2017r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu literacko – plastycznego pt. „Moja własna książeczka” organizowanego w naszym przedszkolu. Zadaniem konkursowym było napisanie bajki wraz z rodzicem i zilustrowanie jej .

Jury konkursowe w składzie:

Janina Szenk – Leszczyńska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 15 w Łomży,

Renata Igielska – kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej oddział dla dzieci w Łomży

Małgorzata Polkowska – logopeda Przedszkola Publicznego nr 15 w Łomży.

Jury miało bardzo trudne zadanie – wybrać tych najlepszych… Na konkurs zgłoszono łącznie 10 prac. Każda oddana do organizatora konkursu praca była pomysłowa i estetycznie wykonana. Dzieci jak prawdziwi artyści włożyli w swoje dzieło całe serce. Każdy starał się zachwycić, zaskoczyć i oczarować nasze jury nie tylko pomysłem ale i sposobem wykonania. Jury uwzględniając bardzo wysoki poziom artystyczny zgłoszonych prac oraz doceniając trud włożony w ich wykonanie przyznało:

I miejsce – Mai Kruszewskiej z mamą Anną Kruszewską

II miejsce – Amelii Milewskiej z tatą Piotrem Milewskim

III miejsce – Marcelowi Kruszewskiemu z mamą Anną Kruszewską

a także 2 wyróżnienia, które otrzymały Julia Chrzanowska z mamą Katarzyną chrzanowską i Maja Uglik z mamą Agnieszką Uglik.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Częścią artystyczną było przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy VIII z okazji Dnia Książki, podczas którego zachęcały wszystkich do czytania książek.

Na koniec wszystkie dzieci złożyły przysięgę książkom, że zawsze będą o nie dbały i często po nie sięgały.