Konkurs recytatorski „Brzechwa, Tuwim i…”

7 kwietnia 2016r.  w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. ”Tuwim, Brzechwa i…”. Celem konkursu było popularyzowanie i zainteresowanie najmłodszych poezją dziecięcą ,rozwijanie zdolności recytatorskich oraz zachęcanie dzieci do występów na scenie. W konkursie udział wzięło 12 uczestników, a ich dokonania artystyczne oceniała komisja w składzie: pani Dyrektor Janina Szenk-Leszczyńska, pani Małgorzata Polkowska-logopeda i pani Wiesława Tomaszewska- nauczyciel. Jury miało trudne zadanie, gdyż atrakcyjność  wiersza, interpretacje utworu, opanowanie pamięciowe i piękne wrażenie artystyczne zaprezentowało każde z dzieci.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Oliwier Lelujka ( gr. V)

II miejsce – Kacper Lemański (gr. VI)

III miejsce – Anna Dziewa (gr. VI)

Wyróżnienia otrzymali:

Oliwia Samluk- (gr.II)

Hanna Ejsmont- (gr.III)

Sebastian Olszewski- (gr.IV)

Karolina Stelmachowska-(gr.V)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne nagrody i dyplomy, którym bardzo serdecznie gratulujemy.

Kolejny konkurs już za rok!