Podsumowanie konkursu „Animals 2016 – zostań przyjacielem ptaków”

Już po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone na podsumowanie konkursu „Animals – zostań przyjacielem ptaków”, który organizowany jest przez Radę Osiedla nr 12 wraz ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Łomży. Tym razem przedszkolaki z grupy II i VI przedstawiły inscenizację przygotowaną z okazji Dnia Ziemi. Maluchy wierszem i piosenką opowiedziały o kłopotach naszej planety i zachęcały wszystkich do dbania o nią, gdyż  „…to dom jest dla ludzi, dla ludzi i zwierząt, więc musi być bardzo zadbany”. Z pewnością nikt z nas nie chciałby mieszkać na brudnej, zanieczyszczonej Ziemi.

Za piękny występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz zaproszone do udziału we wspólnej wycieczce do Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie.