POGRAM ADAPTACYJNY DLA NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW

SZANOWNI  RODZICE  NOWYCH  PRZEDSZKOLAKÓW

Od września Dziecko Państwa będzie przedszkolakiem. Chcemy ułatwić wszystkim ten przedszkolny start, dlatego zapraszamy do nas na zajęcia integracyjne i zebranie informacyjne.

28 sierpnia / poniedziałek /- godz. 10:00 – 11:00 – zapraszamy Rodziców z Dziećmi do poznania nowego miejsca i wspólnej zabawy

29 sierpnia / wtorek / – godz. 10:00 – 11:00 – zapraszamy Dzieci i Rodziców do wspólnej zabawy  w salach

30 sierpnia / środa /- godz. 10:00 – 11:00 – zapraszamy Dzieci do zabawy z nauczycielkami, a Rodziców na zebranie informacyjne.

01 września / piątek / Oczekujemy na uśmiechnięte Dzieci i spokojnych Rodziców od godz. 06:30 do 08:30

Po śniadaniu planujemy dużo ciekawych zajęć.

Mamy nadzieję, że każdy kolejny dzień będzie dla wszystkich łatwiejszy i  pełen uśmiechu.